25.1.2019 a Vy co? No přece rezervujete… Huráááááá :-)

Vážení rodiče a milí táborníci,

letošní nabídka tábora je zde. Dva turnusy? Jasně. Tématický tábor? Jasně. Tak neváhejte, vyberte jeden z turnusů a vyšlete děti vstříc zážitkům s celou Addamsovou rodinou, která nás bude provázet 16tým ročníkem LDT Ranče Vránov.

  • 1. Turnus 14. 7. – 19. 7. 2019 (Tábor MINI). Cena tábora je 2 900,- Kč; sourozenecká sleva je 200,- Kč na každé dítě
  • 2. Turnus 21. 7. – 2. 8. 2019 (Klasický tábor). Cena tábora je 5 000,- Kč; sourozenecká sleva je 200,- Kč na každé dítě

Dnešním dnem to začíná! Přihlášky pro rok 2019 jsou tu jen a jen pro Vás! Od 25. 1. 2019 můžete vesele rezervovat tábor. V odkazech níže Vám tedy servírujeme 5 dokumentů, které si prosím pečlivě pročtěte a postupujte podle nich!

Materiály ke stažení zde:

Důležitá zpráva pro rodiče!

Po naší letité praxi chceme poprosit rodiče, kteří mají u svých dětí diagnostikovanou poruchu ADHD, aby pečlivě zvážili účast dítěte na našem táboře. Především děti, které mají sklony k násilí, šikaně a sebepoškozování jsou pro naše vedoucí velkým oříškem, který samozřejmě zvládnout jde, ale na úkor bezpečnosti ostatních účastníků tábora. To samé platí pro děti, které mají ve školách asistenta či používají silné medikamenty, které tlumí tuto poruchu. Za táborem stojí mnoho příprav a úsilí a našim cílem je, aby se děti bavily a tábor si užily. Pokud máme i nadále strkat ruce do ohně za naše vedoucí, kteří svou práci dělají na 100% a to ve dne v noci, nemůžeme jakékoli negativní chování a narušování táborového řádu Vašimi dětmi tolerovat a z tábora je budeme nuceni urychleně vyloučit. Usoudíte -li, že by porucha ADHD mohla u Vašeho dítěte dojít až do takových rozměrů, investujte své peníze radši do jiné volnočasové aktivity. U slabší formy či projevů ADHD jsme neshledali důvod, který by v účasti bránil. Avšak i zde prosíme rodiče, aby nám při příjezdu a odevzdání dítěte a dokumentů zanechali i kopii z pedagogicko-psychologické poradny o této poruše. Může to našim vedoucím velice pomoc při práci.

V případě, že shledáte jakýkoli nedostatek, mrkněte na náš web a fb. Pokud byste ani zde nenašli co hledáte. Kontaktujte nás na email: tabor.vranov@seznam.cz

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás