Hola hola, tábor volá…

Vážení rodiče a milí táborníci,

je až neuvěřitelné, jak nám ten čas utíká. Ještě pár dní a nocí a všichni se opět sejdeme před branami našeho tábora. Věřte, že přípravy jsou již v plném proudu a my už nyní víme, že letošní 15tý ročník tábora bude naprosto legendární. Na děti čeká stejně jako každý rok skvělý a prověřený tým vedoucích, zajímavý a pestrý program, ve kterém se najde opravdu každý, celotáborová hra s poutavým dějem, hromada dobrot z kuchyně a prostě vše, co si jen umíte představit. V tuto chvíli na Vás ale ještě musíme vychrlit několik informací, které nám zpříjemní a hlavně pak usnadní celý průběh táborů. Proto bychom chtěli poprosit hlavně teď, pár dní před táborem, abyste věnovali pozornost zprávám a aktualitám na našem webu a Facebooku.

  • Dětem prosím přibalte prostěradlo na gumičku, ale dejte pozor, aby mělo rozměr klasického jednolůžka, tedy 90 x 200 cm.
  • Při příjezdu a předání dětí prosím vyhledejte člena našeho týmu, který u sebe bude mít podpisový arch a nechte mu u něj Váš autogram. K této formalitě přistupujeme kvůli nové směrnici EU, která se týká obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Její plné znění najdete v sekci ,,Zákony a vyhlášky“

Těšíme se na Vás