Kostým a téma? Hlavně žádné obavy…

Vážení rodiče a milí táborníci,

jelikož jsme se setkali s tím, že někteří z Vás mají obavy ať z tématu či kostýmů, chceme Vás tímto ujistit, že k nim není sebemenší důvod. K tématu řekneme snad je to, že celotáborová hra a veškeré denní aktivity jsou koncipovány tak, aby se v nich našel každý. Tedy úplný nováček, malý špunt, ale i ostřílený táborník bez ohledu na to, jestli je to holka či kluk.
Největším strašákem letošního roku jsou ale asi kostýmy. Všechny Vás chceme ujistit, že opravdu není třeba kupovat drahé kostýmy ,,Addams family“. Dokonce kostým nemusí být ani inspirovaný přímo Addamsovou rodinou. Zkrátka a dobře… Vybavte děti takovým kostýmem, aby zapadal do kouzelnické a bubákovské atmosféry, která bude náš tábor přes léto provázet. Není nutné za kostým utrácet velké sumy a my i Vaše ratolesti budou radši, když kostým vytvoříte ze všeho, co dům dal. Na táborových maškarádách a diskotékách hodnotíme kostýmy každým rokem a největší body u nás vždy mají ty, do kterých se zapojíte s výrobou právě Vy, rodičové. Jsou originální a krásné a věříme, že ani letos tomu nebude jinak. A jak jsme již řekli… inspirace je spousta, fantazii se meze nekladou, starých triček, prostěradel a jiných věcí máte všichni určitě dost.
A nezapomínejte na to, že posíláte děti na tábor. Na nejlepší tábor v západních Čechách a našim cílem je především to, aby jsme si tábor všichni užili. My, děti ale i Vy. A tak stres z kostýmů rozhodně není na místě.

Užívejte sluníčka a vězte, že těšíme se na Vás