Přihlášky na sezónu 2019? Ano… Už brzy!

Vážení rodiče a milí táborníci,

řekli byste, že už je to půl roku, co jsme se u bran tábora loučili? My ne. Dobrou zprávou ale je, že nás dělí už jen půl roku od chvíle, kdy se u bran tábora zase všichni setkáme a odstartujeme táborovou sezónu 2019.
A protože se nám na emailu začíná hromadit velká spousta dotazů k přihláškám, chceme Vás tímto ujistit, že přípravy na další tábor jsou již v plném proudu a o tom, že bude ještě lepší, zábavnější a srandovnější než ten minulý nemůže být ani pochyb. Na všem se urputně pracuje.
A kdy že se na přihlášky a rezervace můžete těšit? Termín včas zveřejníme. Předběžně to bude kolem 20.1.2019. Vaším jediným úkolem v průběhu mrazivých večerů bude sledovat náš web a fb a my slibujeme, že Vás budeme o všem informovat. Tímto bychom Vás chtěli poprosit, aby jste nám neposílali závazné přihlášky ani rezervace Vašich dětí a to ani emailem ani na fb a to až do data zveřejnění pro rok 2019.
V tuto chvíli připravujeme novou přihlášku a kontrolujeme všechny novely a jiné aspekty týkající se našeho LDT.
POZOR! Závazné rezervace a přihlášky, které nám pošlete před termínem námi zveřejněném na našem webu bohužel nemůžeme brát v potaz!

Děkujeme za spolupráci a pochopení

Těšíme se na Vás

Pořadatel crew LDT Ranče Vránov