Jak přihlásit dítě na letní tábor?

Téma: Coco aneb cesta na konec a ještě dal

Popis táborového programu

Vydej se s Miguelem na konec světa a možná ještě o malý kousek dál, protože jen tak se dozvíš odpovědi na všechny otázky.

Pomoz mu najít odvahu na cestu a splnit si svůj velký sen! Nebude to jednoduché, ale Miguel je odhodlán zjistit celý příběh o své rodině. Objev s ním nádhernou barevnou říši, která skrývá nepřeberné množství tajemství ale také nástrah, proto měj neustále oči dokořán. V rámci týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které budeš v týmech nejen sbírat body a objevovat s Miguelem tajemství o jeho rodině, ale také si zasoutěžíš ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece a vyběhneš do lesa. Setkáš se jak s pohybovými hrami, tak také s výtvarničením, šíleným závodem, netradičními pomůckami nebo si třeba oblečeš kostým a zkusíš se vžít do role skutečného hudebníka jako je Miguel!

Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a kino sálu/herny v případě špatného počasí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček, jízdu vojenskou technikou, uvidíš různá vystoupení také se třeba vykoupeš v bazénu nebo si zablbneš v hasičské pěně.

Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.