SURVIVOR – TROSEČNÍK – KDO PŘEŽIJE ?

TERMÍN 20. 7.-31. 7. 2020

CENA 6000,- Kč sourozenecká sleva je 200,- Kč na každé dítě

Jste vyplaveni na pustém na ostrově! Divočina všude kolem, nebezpečí číhá na každém kroku. Zmobilizujte síly, rozdělte si role a začněte jednat. V této hře jde vážně o život. Jako správní Robinsoni se budete učit, jak rozdělat oheň, najít vodu, sehnat jídlo, orientovat se v terénu a zvládat extrémně náročné situace. Postavíte si svůj vlastní přístřešek a utvoříte kmen. A jelikož je tato akce inspirována slavnou televizní show "Kdo přežije", neminou vás ani kmenové výzvy a hlasování o imunitu. Tak schválně, kdo přežije? Naprostá novinka na Vránově, tábor plný dobrodružství a pobytu v přírodě. Nejen pro dobrodruhy tělem i duší!

Děti se první den rozdělí do kmenů, vymyslí názvy, vyrobí vlajky a každý člen dostane svůj multifunkční šátek v barvě kmene. Každý den pak budou spolu kmeny soutěžit o odměnu jako na příklad výhody, nápovědy, prémiové jízdy vojenskou technikou, prodlouženou večerku s promítáním filmu, zmrzlinu, pizzu apod. Čekají je také soutěže o imunitu, kdy vítězný kmen večer na kmenové radě vybere z každého kmene co prohrál několik členů, kteří budou muset soutěžit ve speciálních disciplínách.

Kromě této velké hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, koupání v bazénu, koupání v řece, míčové hry, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky, den s vojenskou technikou, návštěva ranče Vránov, návštěva Záchytného zařízení na Ranči Vránov, doprovodný program – paintball, psovodi, NOVĚ – záchranáři – potápěči, šaman, návštěva člena z Robinsonův ostrov české verze...  Tak neváhej a pojeď!

Klasické tábory jsou určeny pro příznivce pestré prázdninové zábavy, která vychází z české táborové tradice tak, jak ji znají současní rodiče ze svého dětství. Tyto naše tradiční tábory nabízejí profesionální organizační zajištění, spolehlivé jednání a individuální přístup ke každému klientovi. Malé i velké účastníky čekají bezvadné zážitky uprostřed hlubokých lesů Karlovarského kraje. Naši zkušení vedoucí jsou zárukou, že se Vaše dítě dobře pobaví a v pořádku se vrátí domů. Dvou týdenní pobytový tábor jak pro začátečníky, tak pro stálé táborníky. Tábor je určen pro děti od 6 let a v době tábora nesmí být dítě starší 13 let.

 

Důležité informace

Odjezd dětí na tábor i zpět z tábora
 si rodiče zajistí sami vlastním odvozem přímo na místo konání tábora !!!
tábor 20. – 31. 7. 2020:  příjezd  PONDĚLÍ :  20.7.2020  od  15.00 hod. – do 16.00 hod.
                                            odjezd   PÁTEK :      31.7.2020  od  10.00 hod. -  do 11.00 hod.
Při příjezdu na tábor je nutné odevzdat vyplněný formulář  bezinfekčnosti
list účastníka (s datem nástupu dítěte na tábor) a kopii kartičky zdravotní pojišťovny !!!

Telefonické spojení v průběhu tábora :  táborový mobil   773 496 660

Pokud dítě pravidelně užívá léky, nadepište prosím dávkování, jméno dítěte a vložte do sáčku, který musí být před odjezdem odevzdán zdravotníkovi tábora

– dítě nesmí mít  léky u sebe !