Jak přihlásit dítě na letní tábor?

Téma: Výprava vikingů a dračích jezdců

Popis táborového programu

Máš rád Vikingy? Nebo třeba draky? A nebo snad dokonce oboje dohromady? Pak neváhej ani vteřinu a přidej se k nám! ýprava Vikingů a dračích jezdců Vránov 2022 ????. Na táboře se vrátíme do doby 10. století, během které probíhaly nejslavnější výpravy Vikingů. Jejich cesty vždy vedly za bohatstvím a slávou. Vše se však změnilo v den, kdy se mladému Vikingovi Škyťákovi povedlo vycvičit draka jménem Bezzubka. Společně se jim povedlo přesvědčit i ostatní, aby došlo ke vzájemné spolupráci. Od té doby se světem začala šířit legenda o dračích jezdcích. Náš příběh však začíná o trochu později. Celý svět začal draky lovit, aby je vycvičili a udělali z nich své otroky. Draků ubývalo a stali se vzácnými. Vikingové však bojují za to, aby byli draci zase volní. Naše vikingská osada je uprostřed veškerého dění. Společně se pokusíme zachránit všechny draky a zároveň udržet tradici objevování světa a pokladů. Toto léto se zapíše do dějin a o našich činech budou zpívat bardi po celém světě.

Tábor Vránov je určen pro příznivce pestré prázdninové zábavy, která vychází z české táborové tradice tak, jak ji znají současní rodiče ze svého dětství. Vránov je tradiční tábor nabízející profesionální organizační zajištění, spolehlivé jednání a individuální přístup.

Malé i velké účastníky čekají bezvadné zážitky uprostřed lesů západních Čech. Naši zkušení vedoucí jsou zárukou, že se Vaše dítě dobře pobaví a v pořádku se vrátí domů.

K celotáborové hře máme i doprovodný program, který bude letos zas o něco dobrodružnější a zároveň naučnější. ????????

Navíc Vránov je jeden z mála táborů, který nabízí jízdu tankem v terénu. Takže jste-li stateční, chytří a silní, běžte si sbalit batohy, nasadit helmy, nabrousit meče a vydejte se k nám na tábor, zažijte dobrodružství, o němž se vám doposud ani nesnilo.