Informace o příjezdech na tábor

“Karlík a továrna na čokoládu 2023 ”
Vážení rodiče, tábor je skoro tu .. již za pár dní

Připomínáme , že příjezd tábora Vránov 2023 je v neděli 16.7.
Časy příjezdu a otevření bran tábora 16. 7. 2023 15.-16h ⏰‼️


Prosíme dodržujte čas a nejezděte dříve, čekali by jste u zavřené brány.
Auto nechte na parkovišti nad táborem, vezměte své dítko a jeho bagáž a sejděte směrem do tábora. Prosíme, aby táborníka doprovodil nejlépe jeden zákonný zástupce.
Pro letošní rok není potřeba testování, ale určitě potřebujete při příjezdu :
- Dokument bezinfekčnost 2023 !!! ke stažení na našem webu zde ⤵️ Bezinfekčnost 2023 POZOR????✏️ (Dokument musí obsahovat datum 16.7. 2023 a Váš podpis.)
- kopii kartičky pojištěnce
- případné léky
(veškeré léky prosíme označené jménem a nejlépe veškeré léky v jedné taštičce, nedávejte nám léky v eurodeskách a neoznačené)
Jako každý rok ⤵️
Dovolujeme si připomenout, že na základě provozního řádu tábora je zakázáno si na tábor přivézt jakékoliv vlastní jídlo a pití (sladkosti, brambůrky, nápoje aj.) platí i pro příjem balíčků na táboře ať už osobně či dopravní společností, jakékoliv balíčky Vám budou neotevřené vráceny při odjezdu dítěte z tábora. Nemusíte se obávat, děti mají dostatek jídla přes den a sladkosti dostávají v rámci odměn.
Přijímáme pouze pohledy a dopisy. Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci. Pokud však chcete udělat radost dětem , kupte balení bonbónků nebo nějakých dobrot pro celý oddíl (v oddílu je cca 25 dětí včetně vedoucích) a předejte nám u registrace, vedoucí pak rozdá odměnu v oddíle.
Pokud bude mít Vaše dítko v průběhu tábora narozeniny či svátek určitě na něj z naší strany nezapomeneme a na nástupu vždy přejeme a předáváme drobnost, pokud by jste však dítko chtěli překvapit po domluvě s vedením můžete v den narozenin přivést na bránu dáreček.
Táborový merch budeme mít pro Vás , co jste si objednali přípraven při registraci.
Všechna sdělení ohledně příjezdu a odjezdu dítěte na tábor, seznam věcí, telefonní kontakt v době konání tábora a jiné další důležité informace najdete na svém účtu nebo ve Všeobecných obchodních a platebních podmínkách tábora. Věříme, že vše společně s Vaší pomocí zvládneme a děti si tábor náležitě užijí.
Důležité ⤵️přečíst⤵️
Nezapomeňte zabalit kostým v tématu tábora Karlík a továrna na čokoládu a bílé tričko na batikování, spacák a další potřebné věci , ale vše máte uvedeno v seznamu věcí zde.
⤵️‼️

Budeme se na Vás a především Vaše děti těšit v neděli 16.7. od 15- 16 hodin u bran tábora Vránov.
Děkujeme s pozdravem
Váš tým tábora Vránov❤️