jak a co si zabalit

Instrukce

Vzhledem k  letošnímu programu tábora prosíme rodiče, aby dětem dali sebou oblečení ( kostým ) nebo cokoliv bude souviset s  tématikou táborové hry a bílé tričko

Neberte nepotřebné

Neberte elektroniku

Neberte cennosti

co by jste neměli zapomenout

Co zabalit sebou

dopsat text

Položky si při balení můžete zaškrtávat, aby jste věděli, co už máte sbaleno :)

Pozn.: Nedávejte dítěti novou neprošlápnutou obuv. Vždy je lepší o jeden pár bot navíc, než o jeden méně!
Pozn.: Pokud vaše dítě užívá pravidelně léky, je nutno o užívání informovat vedoucího a zdravotníka tábora s kompletními informacemi a upozorněními o léku a stavu dítěte. Učiňte tak při předávání dítěte na tábor. Dostatečné množství léku je samozřejmostí!
Stáhnout PDF s položkami

Na konec pár informací

Co na tábor nepatří! Rozhodnete-li se dítěti přibalit mobilní telefon, elektroniku, značkové oblečení a drahé šperky, nezodpovídáme za případné poškození nebo ztrátu. Dále na tábor v žádném případě nepatří alkohol, cigarety a jiné omamné a návykové látky!!! Pozn.: Mobilní telefony si vedoucí na začátku tábora od dětí vybírají (chatky v areálu tábora nejsou vybaveny elektrickou přípojkou, kde by si Vaše děti mohli elektroniku dobíjet). Počítejte tedy s tím, že pokud Vám Vaše ratolest nebude odepisovat na SMS či zvedat telefon, je s největší pravděpodobností v naprostém pořádku, pouze bez telefonu. V případě potřeby se můžete obrátit na táborový telefon.