jak a co si zabalit

Instrukce

Vzhledem k  letošnímu programu tábora prosíme rodiče, aby dětem dali sebou oblečení ( kostým ) nebo cokoliv bude souviset s  tématikou táborové hry a bílé tričko

Neberte nepotřebné

Neberte elektroniku

Neberte cennosti

co by jste neměli zapomenout

Co zabalit sebou

Položky si při balení můžete zaškrtávat, aby jste věděli, co už máte sbaleno :)

Pozn.: Nedávejte dítěti novou neprošlápnutou obuv. Vždy je lepší o jeden pár bot navíc, než o jeden méně!
Pozn.: Pokud vaše dítě užívá pravidelně léky, je nutno o užívání informovat vedoucího a zdravotníka tábora s kompletními informacemi a upozorněními o léku a stavu dítěte. Učiňte tak při předávání dítěte na tábor. Dostatečné množství léku je samozřejmostí!

Na konec pár informací

Co na tábor nepatří! Rozhodnete-li se dítěti přibalit mobilní telefon, elektroniku, značkové oblečení a drahé šperky, nezodpovídáme za případné poškození nebo ztrátu. Dále na tábor v žádném případě nepatří alkohol, cigarety a jiné omamné a návykové látky!!! Pozn.: Mobilní telefony si vedoucí na začátku tábora od dětí vybírají (chatky v areálu tábora nejsou vybaveny elektrickou přípojkou, kde by si Vaše děti mohli elektroniku dobíjet). Počítejte tedy s tím, že pokud Vám Vaše ratolest nebude odepisovat na SMS či zvedat telefon, je s největší pravděpodobností v naprostém pořádku, pouze bez telefonu. V případě potřeby se můžete obrátit na táborový telefon.

Na základě provozního řádu tábora je zakázáno si na tábor přivézt jakékoliv vlastní jídlo a pití (sladkosti, brambůrky, nápoje aj.).Platí i pro příjem balíčků na táboře ať už osobně či dopravní společností, jakékoliv balíčky Vám budou neotevřené vráceny při odjezdu dítěte z tábora.