Informace o příjezdech na tábor Výprava vikingů a dračích jezdců

Vážení rodiče, tábor je skoro tu!
Připomínáme , že příjezd tábora Vránov 2022 je v neděli 17.7.
Časy příjezdu a otevření bran tábora 17. 7. 2021 15.-16h ⏰

Prosíme dodržujte čas a nejezděte dříve, čekali by jste u zavřené brány. Auto nechte na parkovišti nad táborem, vezměte své dítko a jeho bagáž a sejděte směrem do tábora. Prosíme, aby táborníka doprovodil nejlépe jeden zákonný zástupce.

Pro letošní rok není potřeba testování, ale určitě potřebujete při příjezdu :

Dokument bezinfekčnost 2022 !!!
který je ke stažení zde http://tabor-ranc-vranov.cz/dokumenty-ke-stazeni
Dokument musí obsahovat datum 17.7. a Váš podpis.

Dále si potom připravte kopii kartičky pojištěnce, léky prosíme označené a nejlépe veškeré léky v jedné taštičce.

Dále na základě provozního řádu tábora je zakázáno si na tábor přivézt jakékoliv vlastní jídlo a pití (sladkosti, brambůrky, nápoje aj.) platí i pro příjem balíčků na táboře ať už osobně či dopravní společností, jakékoliv balíčky Vám budou neotevřené vráceny při odjezdu dítěte z tábora. Nemusíte se obávat, děti mají dostatek jídla přes den a sladkosti dostávají v rámci odměn.

Přijímáme pouze pohledy a dopisy. Děkujeme za pochopení a Vaši spolupráci. Všechna sdělení ohledně příjezdu a odjezdu dítěte na tábor, seznam věcí, telefonní kontakt v době konání tábora a jiné další důležité informace najdete na svém účtu nebo ve Všeobecných obchodních a platebních podmínkách tábora. Věříme, že vše společně s Vaší pomocí zvládneme a děti si tábor náležitě užijí. Nezapomeňte zabalit kostým v tématu a bílé tričko na batikování, ale vše máte uvedeno v seznamu věcí.

Budeme se na Vás a především Vaše děti těšit v neděli 17. 7. od 15- 16 hodin u bran tábora
Děkujeme s pozdravem Váš tým tábora Vránov