Jak příhlásit dítě na tábor?

Registrace

Jako první je nutné, vytvořit si účet na našem webu. Stačí kliknout na tlačítko "Rezervace" a poté kliknout na "Vytvořit účet"
Po vytvoření registrace Vám přijde na zadaný email aktivační odkaz. Stačí kliknout a účet se aktivuje.
POZOR! Vytvořením účtu na této webové stránce souhlasíte se všemi obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů nutných pro účast dítěte na našem táboře. Důrazně doporučujeme si tyto podmínky před registrací přečíst.


Vyplnění informací

Nyní se pomocí formuláře na obrázku výše můžete přihlásit. Po té se dosatnete do svého profilu, na kterém se dozvíte co udělat proto, aby bylo možné rezervovat dítě na tábor. Po splnění dvou kroků(vyplnění nutných údajů) Už se vám rezervace zpřístupní. Samozřejmě za předpokladu, že rezervace budou otevřeny.

To jestli jsou rezervace otevřeny poznáte podle tohoto tlačítka.


Vytvoření rezervace

Samotné vytvoření rezervace už je to nejmenší a už každý rok bude. Stačí už jen na svém účtu kliknout na tlačítko "REZERVACE" a poté na "Vytvořit rezervaci".

Ve formuláři zvolíte dítě a tábor na který vytváříte rezervaci, potvrdíte opět obchodní podmínky a je hotovo.

To, že rezervace byla úspěšně odeslána zjistíte tak, že se vám zobrazí podobná zpráva jako na obrázku níže. Všechny důležité informace se budou na stránce zobrazovat tímto způsobem. Po přečtení stačí kliknout kamkoliv na obrazovku a můžete pokračovat.


Jak probíhá rezervace?

Stav rezervace a notifikace

Po vytvoření rezervace je potřeba počkat na zpracování. U rezervací, které od Vaší poslední návštěvy nebyly změněny bude vždy modrá ikonka s písmenem i jako na obrázku níže.

Pokud se stav rezervace změní, místo modré ikonky bude u rezervace ikona žlutého trojúhelníku jako na obrázku níže. O tom, že se stav Vaší rezervace změnil, budete vždy informováni emailem. Do emailu žádné stavy nevypisujeme. Pouze informujeme o změně stavu rezervace.

Vaše rezervace může nabýt několika stavů. Všechny jsou dostupné ve sloupci Stav v seznamu rezervací.

Čeká na zpracování

Rezervace v tomto stavu je nová a ještě nebyla zpracována.

Nedokončeno

Tato rezervace byla schválena, ale zatím nebyla dokončena. Stále může být stornována.

Dokončeno

Tady je to jasné. Dítě jede s námi.

Zamítnuto

Zamítnuto můžu nastat v několika případech. Dítě neodpovídá věkovému rozmezí, tábor je již zaplněn, nebo s dítětem byl v minulých letech nějaký problém.

Stornováno

Status storno dostane rezervace, která nesplnila požadavky na platby, nebo o storno požádáte vy. Storno ze strany rodičů se řídí obchodními podmínkami.


a) Rezervaci platí rodiče

Pokud rezervace byla přijata, je důležité zaplatit zálohovou platbu nejpozději do data, které je uvedeno v detailu objednávky. Do detailu se dostanete kliknutím na jméno dítěte, nebo na jednu z ikonek, které jsou zmíněny výše.

Pokud zálohová platba do tohoto data nebude zaplacena, systém rezervaci automaticky zruší. (Datum na obrázku neodpovídá datumu pro platbu vaší rezervace) Systém také automaticky páruje příchozí platby a proto se nemůže stát, že by vaše rezervace byla stornována, pokud byla lhůta dodržena.

b) Rezervaci platí zaměstnavatel

V případě, že rezervaci platí zaměstnavatel, je potřeba kontaktovat provozovatele tábora z důvodu vystavení faktury. Prosíme vás tedy, aby jste nás kontaktovali na adrese info@tabor-ranc-vranov.cz. Zálohu samozřejmě neplatíte a následující bod(3) můžete přeskočit. Pro vás v kategorii Platební informace bude jen email pro kontaktování provozovatele tábora.


Platební informace

Veškeré platební informace jsou k dispozici v detailu každé rezervace. Každá rezervace má vlastní platební údaje kde se liší variabilní symbol a poznámka pro pířjemce.

Zelená ikonka vedle "XXXX Kč" se zobrazí ve chvíli, kdy bude určitá platba zaplacena. Když na tuto ikonku najedete myší, za okamžik se vám zobrazí datum přijetí platby.


Lékařský posudek

Jediný dokument, který je stále nutný nám nahrát, je právě lékařský posudek. Stažení formuláře je možné pouze z detailu rezervace a to tlačítkem označeným na obrázku níže.

Vyplněný formulář nám odešlete pomocí Kliknutí na "Vybrat soubor" a kliknutí na "Odeslat posudek". Posudek lze odeslat jako obrázek, ale doporučujeme Vám využít formát PDF. Často se stává, že posudky jsou nečitelné a proto neakceptovatelné. Pokud se tak stane, dostanete emailovou notifikaci a v detailu rezervace uvidíte zprávu viz. níže. Naopak pokud bude lékařský posudek v pořádku, bude označen jako schválený.


Co si sbalit a kdy přijet/odjet

Všechny důležité informace o obsahu kufru, nástupu na tábor a odjezdu domů budete mít k dispozici po dokončení rezervace. 

Ve žlutém rámečku naleznete informace o příjezdu a odjezdu dítěte a kliknutím na tlačítko "Co sbalit na tábor?" se vám otevře seznam věcí, které doporučujeme, nebo požadujeme sbalit dítěti. Upozorňujeme, že balíky(kromě nutných např. obuv) nepříjmáme!! Dále ještě jednou upozorňujeme, že si nepřejeme, aby jste dětem na tábor balili sladkosti a jiné pochutiny a stejně tak mobilní telefony, knihy s erotickým obsahem apod. Celý výpis zakázaných věcí naleznete v obchodních podmínkách.


Proč řešíme rezervace tímto způsobem?

Chtěli bychom, aby systém rezervací byl co nejjednodušší pro nás pro všechny. Kvůli tomu jsme jako první věc zrušili zasílání přihlášek. Vy nám vyplníte informace, které na přihlášku potřebujeme a zbytek si zařídíme. Díky souhlasu s GDPR a obchodními podmínkami, není nutný Váš podpis na přihlášce, protože souhlasíte se všemi podmínkami Vaší registrací a vytvořením rezervace, přičemž rezervace se stává závaznou po splnění obchodních podmínek.

Dalším zpříjemněním pro Vás může být to, že informace(pokud zůstanou aktuální) vyplníte pouze jednou a příští rok už jen pár kliknutí a rezervace je hotova. Nemusíte ani sledovat, jestli jsou rezervace otevřeny, protože Vám vždy zašleme email, že si můžete rezervovat místo.

 Pokud si přejete zrušit souhlas se zpracováním osobních informací, nebo s obchodními podmínkami, nebo si přejete účet smazat, kontaktujte nás prosím na emailu info@tabor-ranc-vranov.cz. Váš účet do 7 pracovních dní kompletně smažeme a o smazaní vás informujeme emailem.

Za tyto změny(věříme že k lepšímu) vděčíme hlavně Vám. Samozřejmě pokud věříte, že jde něco ještě pohodlněji, rádi si váš názor vyslechneme. Děkujeme Vám za důvěru, budeme se těšit na shledání.