Jak přihlásit dítě na letní tábor?

Téma: Coco a cesta do říše duchu

Popis táborového programu

Dva světy vedle sebe... Malý Miguel má trochu potíže. Moc rád by hrál na kytaru a stal se muzikantem jako jeho velký vzor, největší mariachi všech dob Ernesto de la Cruz, ale jeho jinak milující rodina je jako patrně jediná v Mexiku zcela proti jakékoli hudbě. Může za to rodinná tragédie Miguelovy prababičky, jejíž otec kvůli hudbě opustil rodinu. Ovšem je tady Den mrtvých, Día de los Muertos, mexické Dušičky - a s nimi velká soutěž hudebníků na náměstí. Jenže o tom Miguelova rodina nechce ani slyšet. Dokonce mu babička raději rozbije kytaru, jen aby chlapec zapomněl na nesmysly o hudbě. Miguel se ale vzdát nehodlá. Vloupá se do hrobky samotného Ernesta de la Cruze, aby si od něj vypůjčil jeho slavnou kytaru - když tu se stane něco podivného. Okrást mrtvého přináší kletbu a Miguel se ocitá ve světě mrtvých. Setká se v něm se svými příbuznými, což je milé. Méně milé už je, že musí od nich dostat do východu slunce požehnání, jinak bude muset zůstat v záhrobí. A příbuzní mu chtějí dát požehnání jen se slibem, že nikdy nebude hrát na kytaru. To se Miguelovi ale vůbec nelíbí. Co kdyby mu dal požehnání třeba právě prapradědeček, co kdysi opustil rodinu - a kterým je, jak se zdá, samotný Ernesto de la Cruz...?

V rámci dvou-týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které budeš v týmech nejen sbírat body a objevovat s Miguelem tajemství o jeho rodině, ale také si zasoutěžíš ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece, v bazénu a vyběhneš do lesa. Setkáš se jak s pohybovými hrami, tak také s výtvarničením, šíleným závodem, netradičními pomůckami nebo si třeba oblečeš kostým a zkusíš se vžít do role skutečného hudebníka jako je Miguel! Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny, klubovny a kino sál, v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku , zažiješ jízdu vojenskou technikou a nebo se vydáš na stezku odvahy. Určitě nás letos navštíví různé zajímavé návštěvy s doprovodným programem.

Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, skvělá stálá parta, která zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.