Jak přihlásit dítě na letní tábor?

Téma: Čokoládové dobrodružství

Popis táborového programu

Mini tábor Vránov 2023

Společně s Karlíkem prožijeme týden ve městě, kde stojí slavná Wonkova továrna na čokoládu. Usměje se na nás štěstí a budeme mít možnost spolu s dalšími dětmi navštívit proslulou továrnu na sladkosti.

Sám pan Willy Wonka nás provede mnoha zajímavými dny. Těšit se můžete na ty nejúžasnější, nejsladší, nejoriginálnější dny. Největší překvapení však na všechny děti a Karlíka bude čekat na závěr celého našeho čokoládového dobrodružství.       

Náš mini tábor pro nejmenší je určen pro malé děti a pro úplné táborové začátečníky. O děti se stará více dospělých - na jednoho vedoucího připadne 6 až 8 dětí. Je tak zajištěn individuální přístup a dostatek péče o malé táborníky.                                                    Pobyt je vhodný pro děti těch maminek, které se obávají poslat svého potomka na běžný velký tábor. Na děti bude čekat jako každý rok zábavný táborový program – týmové hry a úkoly, sportovní vyžití (fotbal, vybíjená, přehazka,..), vodní radovánky, diskotéka, táborák, výlet, doprovodný program a hlavně letní zábava.

Budeme se těšit na všechny nové táborníky.